KUP DOSTEP DO KURSU

KURS MISTRZ FREESTYLE - 16 LEKCJI

17
Kup teraz 249.00 PLN

Uzyskasz dostęp do 4-godzinnego kursu zawierającego 16 lekcji, dzięki którym perfekcyjnie opanujesz żonglerkę stopami, główką, kolanami czy nawet na siedząco oraz nauczysz 64-najbardziej efektownych trików, które wykonywał Krzychu wspólnie z najlepszymi polskimi piłkarzami i nie tylko. Ponad 15 lat doświadczenia w trikach piłkarskich pozwoliły na stworzenie planu treningowego, który zoptymalizuje naukę Football Freestyle. Aby dodać całości niepowtarzalnego charakteru dodane zostały elementy prosto z gier komputerowych. . 

Czym różni się KURS od darmowych poradników w Internecie?
Kurs KRZYCHA GOLONKI to skrupulatnie rozpisany plan treningowy stworzony dla ludzi chcących zacząć swoją przygodę z trikami piłkarskimi. Wszystkie umiejętności nabywane są w odpowiedniej kolejności, aby każdego dnia konsekwentnie poprawiać swoją piłkarską technikę adekwatnie do prezentowane poziomu. Każdy trik jest dokładnie wytłumaczony, zaprezentowany w superslomotion oraz przedstawiony z różnych perspektyw. Każdego dnia widz otrzymuje dodatkowo zestaw ćwiczeń, które musi wykonać w odpowiedniej ilości aby szybciej nauczyć się danej sztuczki piłkarskiej. Poziom opisywanych trików jest dopasowywany do aktualnego poziomu wytrenowania gracza. Dobrany zestaw porad poprawia sprawność motoryczną i kontrolę nad piłką w taki sposób aby umożliwić szybsze opanowanie kolejnych umiejętności z dnia następnego. Lata doświadczenia Krzysztofa Golonki zaowocowały stworzeniem dokładnego planu treningowego z ćwiczeniami rozpisanymi na minimum 16 dni. Odbiorca nie musi się zastanawiać i szukać triku którego opanowanie pozwoli mu na optymalny rozwój. W momencie opanowania zadań z dnia pierwszego w odpowiedniej ilości, rozpoczyna swój kolejny dzień nauki... i tak, aż do ukończenia całego kursu. Reżyseria oraz interaktywna forma stworzona jest w konwencji gry komputerowej, gdzie opanowanie nowych sztuczek pozwala odkrywać kolejne poziomy umiejętności. Dodatkowo odbiorca czuje się jakby przebywał na indywidualnym treningu z Krzychem, dzięki obecności 12 letniego Krystiana z Torunia który towarzysz Krzysztofoi przez cały czas trwania kursu. 


WERSJA ELEKTRONICZNA - VOD.
Program treningowy to profesjonalna produkcja która pochłonęła kilkaset godzin pracy zarówno dla Krzysztofa jak i ekipy. Całość została nakręcona w SUPERSLOWMOTION nagrane w 100klatkach  w rozdzielczości FULL HD aby pozwolić widzowi dostrzec najmniejsze szczegóły wykonywanych trików.  Montaż i Postprodukcja pochłonęły ponad 300 godzin po to, aby nadać treningowi charakteru gry, który spodoba się najmłodszym widzom, a także pozwoli w przejrzysty sposób pokazać poziom wytrenowania gracza.

Dzięki kursowi w ciągu 16 dni:

  • będziesz ćwiczył jak na indywidualnym treningu z Krzychem Golonką
  • każdego dnia otrzymasz precyzyjnie wytłumaczony zestaw ćwiczeń i trików
  • nauczysz się żonglować stopami, kolanami, główką, a nawet na siedząco
  • opanujesz 64 niesamowite triki i umiejętności z wszystkich styli freestyle
  • poczujesz się jakbyś grał w grę, w której zdobywasz kolejne poziomy trudności
  • zobaczysz najczęściej popełniane błędy oraz sposoby jak je wyelimonować
  • niezależnie od wieku podniesiesz swoje umiejętności kontrolowania piłki

Umiejętności podzielone zostały na 5 kategorii :


AIR – triki wykonywane w powietrzu żonglując piłką nogmai.
UPPER –  umiejętności wykonywane przy pomocy – głowy, karku, barków.
SITDOWN – triki wykonywane na siedząco.
SPECIAL – czyli połączenie freestylu z akrobatyką, tańca oraz przeróżnych przedmiotów.
KONTROLA – czyli poziom panowania nad piłką podczas żonglerki.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję