Autor

Krzysztof Golonki - Mistrz Świata Trików Piłkarskich z 2011 roku, finalista programu Mam Talent i aktualnie najpopularniejszy w Polsce youtuber sportowy, którego poczynania każdego dnia w social media obserwuje ponad milion widzów. W 2014 roku założył projekt "TRENUJ z KRZYCHEM" w którym pokazuje piłkę nożną w najbardziej widowiskowym wydaniu oraz trenuje z największymi gwiazdami piłki nożnej jak choćby Robert Lewandowski czy Grzegorz Krychowiak. Ponadto w 2016 roku Krzysztof zaprezentował swoją specjalnie zaprojektowaną piłkę do nauki trików i dryblingu - BallON, a w Empikach pojawiła się pierwsza autorska książka "Graj jak najlepsi piłkarze świata" - Bestseller 2016! 

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO:
Swoją przygodę z trikami piłkarskimi rozpoczął w wieku 14 lat po obejrzeniu reklamy z udziałem swojego piłkarskiego idola Ronaldinho. Od tego momentu każdego dnia, starał się spędzać z piłką co najmniej dwie godzinny dziennie podnosząc swoje umiejętności i jednocześnie przyswajać co raz to bardziej skomplikowane triki piłkarskie. W 2007 roku wystartował w swoich pierwszych zawodach i mimo, że na Mistrzostwach Polski zajął wtedy dopiero 3 miejsce uparł się… że właśnie to będzie jego życiowa droga, dzięki której spełni swoje marzenia z dzieciństwa i uczyni pasje sposobem na życie.

Równo dwa lata później o niesamowitych piłkarskich umiejętnościach Krzysztofa Golonki dowiedziała się cała Polska, gdy swoje show zaprezentował w telewizyjnym programie Mam Talent. Swoje zdolności potwierdził kilka miesięcy później występując w meczu Gwiazdy TVN z Politykami, w którym to strzelona w ostatnich minutach przez Krzysztofa bramka zdecydowała o rezultacie spotkania. Mimo ciągłych występów i podróży Krzysztof nadal poświęcał się konsekwentnemu podnoszeniu swoich zdolności. Zaprocentowało to najpierw tytułami podwójnego Wicemistrza Europy w Trikach Piłkarskich, a rok później zdobyciem najważniejszego sportowego osiągnięcia w jego karierze czyli tytułu Mistrza Świata Trików Piłkarskich w Pradze (The Best Football Freestyle Show).


Sukces Krzysztofa sprawił, że jego osobą zainteresowały się media, a on sam w znaczniej części odpowiadał za oprawę artystyczną związaną z Euro 2012:

  • wystąpił wspólnie z Robertem Lewandowskim w teledysku hymnu Mistrzostw „Oceana – Endless Summer”,
  • to dzięki odwzorowaniu jego ruchów powstał spot Tomasza Bagińskiego promujący Polskę na całym Świecie
  • swoimi autorskimi występami zadziwił kilkaset tysięcy osób na żywo we wszystkich strefach kibica oraz bezpośrednio na Stadionach w trakcie m.in. Finału w Kijowie.

Od tego momentu Krzysztof Golonka nieustannie podróżuje i prezentuje swoje umiejętności na całym Świecie. Występował m.in. w Dubaju, Amsterdamie, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych. W 2014 roku założył kanał TRENUJzKRZYCHEM, który szturmem zdobył Polski internet i przez rozrywkę sportową realnie wpływa na miliony odbiorców. Krzysztof w swoich odcinkach spotyka się z piłkarzami i gwiazdami telewizyjnymi dając przykład, jak poprzez sport można świetnie się bawić i nieustannie się rozwijać. Z Krzysztofem w piłkę zagrali już również najwięksi polscy youtuberzy, jak i sam Hardkorowy Koksu. W ciągu zaledwie czterech lat wszystkie filmy Krzycha zostały obejrzane ponad 170 milionów razy!


Statystyki to jedno, jednak najważniejszy dla Krzycha jest fakt,  że za tymi statystykami kryją się prawdziwi ludzie, których spotyka każdego dnia oraz z którymi trenuję razem podczas organizowanych warsztatów i pokazów w całej Polsce. Dzięki projektowi TURBOFREESTYLER kazdy może poczuć się dokładnie tak jak na indywiudalnym treningu z Krzychem Golonką. Znajdziecie w nim dokładnie opracowane kilkanaście lat ćwiczeń Krzycha, które pozwoliły mu zdobyć tytuł Mistrza Świata skondensowane do 240-minutowego interaktywnego kursu wideo. Reżyseria oraz innowacyjna forma stworzona jest w konwencji gry komputerowej, gdzie opanowanie nowych sztuczek pozwala odkrywać kolejne poziomy umiejętności.

Dzięki programowi TURBOFREESTYLER w ciągu 16 dni:

  • będziesz ćwiczył jak na indywidualnym treningu z Krzychem Golonką
  • każdego dnia otrzymasz precyzyjnie wytłumaczony zestaw ćwiczeń i trików
  • nauczysz się żonglować stopami, kolanami, główką, a nawet na siedząco
  • opanujesz 64 niesamowite triki i umiejętności z wszystkich styli freestyle
  • poczujesz się jakbyś grał w grę, w której zdobywasz kolejne poziomy trudności
  • zobaczysz najczęściej popełniane błędy oraz sposoby jak je wyelimonować
  • niezależnie od wieku podniesiesz swoje umiejętności kontrolowania piłki

Program treningowy składa się z 16 poziomów trudności. Każdy level to cztery nowe niesamowite zadania, które będziesz musiał opanować i powtórzyć w określonej ilości aby rozpocząć swój kolejny dzień gry. Aby jeszcze bardziej ułatwić odbiorcy zrozumienie trików, a podczas warsztatów można było poczuć się jak na indywidualnych warsztatach Krzycha Golonki do udziału w TURBOFREESTYLERZE zaprosiliśmy ucznia szkoły podstawowej 12-letniego Krystiana z Torunia. Program mimo działalności w Internecie realnie wpływa na propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży, które po obejrzeniu dnia treningu pełne entuzjazmu wychodzą z piłką na świeże powietrze i efektywnie podnoszą swoje umiejętności w bardzo krótkim czasie.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję